"Její schopnost zachytit spontánní momenty a vytvořit úžasné portréty je neuvěřitelná. Cítili jsme se uvolněně a pohodlně, což se projevilo na krásných a přirozených snímcích. Monika byla velmi profesionální, ale zároveň přátelská a usměvavá, což udělalo celý den ještě příjemnějším."

Kdo Vás fotí?

Jmenuju se Monika a pocházím z krásného města Tábor, kde bydlím se svým přítelem. V březnu 2022 jsem se stala mámou mého syna Tobiáška.

Před odchodem na mateřskou jsem pracovala jako paní učitelka v mateřské škole. Děti jsou opravdu mým životem, proto se na ně umím při focení dobře naladit, do ničeho je nenutím a focení se snažím vždy udělat zábavnou formou, aby z něj měla celá rodina radost.

První zrcadlovku jsem dostala k 15. narozeninám. Pořádně jsem se focení začala věnovat až v roce 2020 a každým rokem mě to baví víc a víc! V letní sezóně trávím většinu víkendů focením svateb a jsem neskutečně vděčná, že si mě páry vybírají pro jejich velký den. 

Mým hlavním cílem při focení je, aby vás to bavilo a abyste to byli opravdu vy - bez přetvářek a nuceného úsměvu... a musím říct, že se mi to daří! :) Ráda se při focení soustředím na detaily, vymýšlím spoustu způsobů, jak z vás vylákat váš upřímný a opravdový úsměv. 

Co by Vás mohlo o mně ještě zajímat? :)

- jsem milovník podzima a zimy, nesnáším teplo a opalování, proto si ze mě všichni dělají srandu, že jsem bílá jak stěna

- hraju na kytaru a na klavír, do budoucna se chci naučit na housle

- miluju hořkou čokoládu, i tu 100% :-))

- po 9 letech vztahu s přítelem už konečně nečekám na prstýnek a v roce 2024 se stanu nevěstou!!! :)

 - jsem velký tvořílek, neustále mám chuť něco vytvářet, což se ale nedá říct o mém vaření... tam každá snaha vytvořit něco aspoň trochu dobrého končí v koši :D

- jsem fanynka Divokýho Billa, milovník seriálů na Netflixu ( bez českého dabingu!!!) a máslových croissantů