Svatby

informace a ceník

Zachycuji Váš příběh...

Přirozené momenty

Nemusíte se obávat žádných strojených póz. Vyfotím Vás přesně takoví, jací jste. Při focení se vždy snažím zachytit dané kouzlo okamžiku.   

Upřímné emoce

Pláč, smích, zamilovanost, vášeň... to vše ke svatbě patří. Přeji si, aby Vás každá fotka zavedla zpátky v čase, abyste si danou emoci a zážitek mohli znovu zopakovat.  

Spojení

Nechci být pouze vaše fotografka. Ráda se s Vámi budu dojímat, tancovat na Vaši oblíbenou písničku... Podpořím Vás, ujistím, rozveselím...

Před svatbou se navíc setkáme na předsvatební schůzce, díky které se ještě více poznáme

Aktuálně obsazuji termíny na rok 2023 - pokud máte zájem o nafocení Vaší svatby, kontaktujte mě skrz kontaktní formulář níže, či na email - monikakromkova.photo@seznam.cz. Do zprávy prosím uveďte termín a místo konání svatby.

Nabízím dva svatební balíčky - celodenní a půldenní. V případě, že byste chtěli kratší balíčky, lze se domluvit individuálně.

OBSAZENÉ TERMÍNY PRO ROK 2023

3.6.2023

8.7.2023

5.8.2023

2.9.2023

9.9.2023

23.9.2023

Pojďte se podívat, jaké svatební příběhy jsem zachytila.

Ceník

I. balíček - Celodenní 

↠  zachycení příprav nevěsty a ženicha, obřad, skupinové focení novomanželů a svatebčanů, hostina a následující tradice, portréty novomanželů, večerní volná zábava (např.: prskavkový tanec, focení novomanželů při západu slunce..)

 ↠ neomezený počet hotových fotografií 

↠  odevzdání fotek elektronicky přes webovou galerii + dárkové balení s USB a s výběrem 50 vytištěných fotografií ve formátu 10x15

↠  předsvatební schůzka s předsvatebním focením 


15 000,-

II. balíček - Půldenní 

zachycení obřadu, skupinové focení novomanželů a svatebčanů, portréty novomanželů

↠ neomezený počet hotových fotografií

↠ odevzdání fotek elektronicky přes webovou galerii + dárkové balení s USB a s výběrem 30 vytištěných fotografií ve formátu 10x15

↠ předsvatební schůzka

↠ za příplatek  1500,- je možné předsvatební focení    

11 000,-

Nezávazný rezervační formulář

Recenze

"Monču jsme si vybrali pro focení našeho svatebního dne a musím říct, že jsme byli nadšení. Naprosto profesionální přístup a skvělá spolupráce od první chvíle a výsledné fotografie jsou jednoduše překrásné. Pokud někdy v budoucnu budeme potřebovat fotografa, tak Monča bude naše jasná volba. "

Majda & Vojtěch


"Nastal den D. Monča byla úžasně, pohotová, usměvavá a práci odvedla na sto dvacet procent. Jak můžete vidět na fotkách, Monča dokázala zachytit všechny možné emoce, které ke svatebnímu dni patří. Milujeme momentky, které jsou vždy nevtipnější. Milujeme každou její fotografii. Každému z nás nestačilo se na album kouknout pouze jednou. Projíždíme si fotky dokola a nacházíme na nich stále něco nového. Můžeme říci, že jsme si nemohli vybrat lépe. Monči fotky jsou jiné, originální. Svou práci odvedla na jedničku desetkrát podtrženou. Tímto ji moc děkujeme a jestli právě vy hledáte svatebního fotografa, můžeme Monču jen a jen doporučit." 

Markétka & Radek


Monča nám fotila svatbu a za mě (nás) mohu jen a jen doporučit. Jako tvor, který se obecně velmi nerad fotí (a zároveň je velmi náročný), jsem měla z focení velké obavy, ale ukázaly se jako liché. Velmi milá mladá spontánní dáma, která hned odhadla, že my dva jsme na focení strašný dřeva, navedla nás a odfotila kolekci krásných fotek, mnoha fotek za krátký časový interval. V podstatě nás musela do různých situací trochu navést, protože zkrátka opravdu fotografování není pro nás moc přirozené, ale ve výsledku každá fotografie působí jako momentka, nic strojeného, jak jsme to chtěli. Nebyl pro ni problém kamkoliv se v minimálním čase přemístit, vyhověla všem našim požadavkům a přáním a ještě je to moc veselá a příjemná holčina, takže navzdory očekávání zážitek velmi příjemný. Fotky navíc neskutečně rychle upravila a poskytla ve finální verzi k dispozici. Maximální spokojenost.  

Maruška & Martin