SVATBY

Informace a ceník

Zachycuji Váš příběh...

Přirozené momenty

Nemusíte se obávat žádných strojených póz. Vyfotím Vás přesně takoví, jací jste. Při focení se vždy snažím zachytit dané kouzlo okamžiku.   

Upřímné emoce

Pláč, smích, zamilovanost, vášeň... to vše ke svatbě patří. Přeji si, aby Vás každá fotka zavedla zpátky v čase, abyste si danou emoci a zážitek mohli znovu zopakovat.  

Spojení

Nechci být pouze vaše fotografka. Ráda se s Vámi budu dojímat, tancovat na Vaši oblíbenou písničku... Podpořím Vás, ujistím, rozveselím...

Před svatbou se navíc setkáme na předsvatební schůzce, díky které se ještě více poznáme

Informace a Ceník

CENÍK PLATNÝ PRO ROK 2024

Aktuálně obsazuji svatební sezónu na rok 2025 (červen a červenec)- pokud máte zájem o nafocení Vaší svatby, kontaktujte mě skrz kontaktní formulář níže, či na email - monikakromkova.photo@seznam.cz. 

Do zprávy prosím uveďte termín a místo konání svatby.

Nabízím dva svatební balíčky - celodenní a půldenní. V případě, že byste chtěli kratší balíčky, lze se domluvit individuálně.

Aktuálně volné termíny v roce 2024 jsou od října do konce roku.

OBSAZENÉ TERMÍNY PRO ROK 2025

7.6.2025


Nezávazný rezervační formulář

Recenze

Mončo,
děkujeme Ti za tvou přirozenost, optimismus a dobrou náladu i za tak šíleného počasí, které jsme měli. Šaty a naše boty by mohly vyprávět 😃 Nemohli jsme si vybrat lepší fotografku. Fotky jsou naprosto boží. Nejsme schopni vybrat tu nejlepší, protože nádherné jsou prostě všechny. Ještě jednou moooc děkujeme a určitě jsme se u Tebe nefotili naposledy. :-)


W&M


Monča je sympatická a usměvavá fotografka, se kterou je radost spolupracovat. Fotky jak z předsvatebního focení, tak z focení svatebního, jsou dechberoucí. Monča na nich zachytila emoce, lásku a všechnu romantiku, kterou by takové fotky měly mít. Focení s ní je přirozené, bez nuceného pózování. Jsem naprosto nadšená, skvělá práce! :) 


E&H

Při výběru fotografky na mou budoucí svatbu mi byla doporučena právě Monča a my si nemohli vybrat lépe. Na předsvatební focení jsme jeli s přítelem nervózní, ale nebylo vůbec proč. Monča je opravdu milá, přátelská a dokáže naladit takovou atmosféru, jaká je poté vidět i na fotkách - nejvíce si na fotkách vážím upřímného smíchu. Fotografie byly zpracované rychle a já doufám, že se v budoucnu znova u nějakého focení potkáme Děkuji moc

S&R