ŠABLONA - Info průvodce

20.12.2023
Info brožura je takový návod pro vaše klienty a je to veliký pomocník hlavně pro nás fotografy.. proč?

Určitě znáte tu situaci, kdy vám klient píše o focení a zároveň vám pokládá jednu otázku za druhou - jak se máme na focení obléknout? Máme si  vzít něco s sebou? Jak bude focení vlastně probíhat... 

 To, že má klient otázky je samozřejmě v pořádku a je to skvělé, protože už hned víte, že se na focení chce dobře připravit a i on chce udělat vše pro to, aby fotky dopadly dobře. Jenže velmi často nemáme čas a kapacitu, abychom my fotografové odpovídali na každý dotaz, který nám klienti položí.. zároveň ale klienta nechceme odbýt stručnou odpovědí, chceme se jim dostatečně věnovat, ale nevíme jak to vše stíhat.

No a v tom právě přichází na řadu vaše info brožurka!

V info brožurce klientům předáte veškeré informace a odpovědi na jejich možné dotazy. Je to manuál, ve kterém se dozví něco málo o vás a o tom, jak focení probíhá a zároveň dostanou užitečné rady o tom, jak se mají na focení připravit. V info brožurce se navíc i dozví, jak se mají na focení obléknout. Chtěli byste si taky takovou info brožurku vytvořit? Já tu pro vás jednu mám!

Mnou vytvořená šablona na info brožurku obsahuje:

13 předpřipravených stránek s zemitým a neutrálním stylem, ve které klienti najdou: 

O mně

O focení

Ceník - dvě verze (1 šablona v případě více cenových balíčků a 1 v případě jednoho cenového balíčku)

Výběr oblečení

Jak se připravit na focení

Lokality

Závěr


! Šablona je tvořena přes aplikaci Canva, k její získání potřebujete být na této stránce zaregistrovaný. (*nemusíte mít premium účet, stačí i ten základní)

Jak šablonu získat?

Níže vyplňte vaše fakturační údaje a email, kam vám přijde faktura - instrukce k platbě. Po uhrazení faktury vám na váš email přijde odkaz, díky kterému se dostanete k šabloně. Šablona lze otevřít jak v mobilní aplikaci Canva, nebo přes stránku www.canva.com. V případě potíží mě kontaktujte na můj email - monikakromkova.photo@seznam.cz


Kolik šablona stojí?

180 Kč


*povinné údaje


Ukázky ze šablony